Hizmetlerimiz
Yeminli Tercüme

Yeminli tercüme hizmetlerimiz ile resmi belgelerinizi güvence altına alıyoruz. Alanında profesyonel çeviri ekibimiz, size yeminli tercüme işlemlerinde en doğru ve kusursuz hizmeti sunmak için burada.

Certifications

Neden

Yeminli Tercüme?

Description

Resmiyet ve Doğruluk

Yeminli tercüme, belgelerinizin resmiyetini ve doğruluğunu kanıtlar. Bu işlem belgelerin, mahkemeler, devlet daireleri ve diğer resmi merciler tarafından kabul görmesini sağlar.

Description

Uluslararası Kabul

Yeminli tercüme işlemi, yurtdışında kullanılacak belgelerinizi uluslararası düzeyde kabul edilebilir kılar.

Description

Hassasiyet İçeren Tercüme

Doğum belgesi, evlilik cüzdanı, pasaport, transkript gibi hassas belgelerinizin tercüme işlemlerinin resmiyetini sağlamak için yemin işlemi uygulanabilir.

Yeminli

Tercüme Süreci

 • Belge Değerlendirmesi

  emin işlemine ihtiyaç duyulan belgeler bize ulaştığında uzman ekibimiz öncelikle belgeleri dikkatlice inceler.

 • İmza ve Kaşe Eklenmesi

  Çevirilerinizi online olarak inceleyebilir ve geri bildirimde bulunabilirsiniz. Gerektiği takdirde anında revizyon talep edebilirsiniz.

 • Profesyonel Çeviri

  Alanında uzman tercümanlarımız belgelerinizi doğru ve hata payı olmaksızın çevirir.

 • Noter Onayı (Opsiyonel)

  Yeminli tercüme işlemlerinden sonra belgeler, gerektiğinde noter onayı ile güçlendirilir.

Yeminli Tercüme Sürecinde
Kusursuzluk

LANGUVI olarak, yeminli tercüme hizmetleriyle müşterilerine güvenilir ve profesyonel çözümler sunuyoruz. Belgelerinizi güvence altına almak ve resmiyet kazandırmak için bizimle iletişime 7/24 İletişime geçebilirsiniz.

%100 Müşteri

Memnuniyetinin

Parçası olun!

"Çeviri ve lokalizasyon konusunda LANGUVI ile çalışmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Her zaman hassas ve akıcı çeviriler sunuyorlar. Kültürel nüansları özenle ele alarak içerikleri yerel hedef kitlelere uyarlıyorlar. Profesyonel ekibiyle mükemmel sonuçlar sunuyorlar."

logo

Defne Öztürk

Lojistik

"Dil engellerini aşmamıza yardımcı olan LANGUVI, içeriklerimizi tüm dillerde profesyonel bir biçimde çevirebiliyor. Sadece çeviri hizmeti sunmuyorlar, aynı zamanda içeriklerin ruhunu ve anlamını da koruyorlar. İşbirlikçi yaklaşımları ve yaratıcı çözümleriyle ilk tercihimiz oldular."

logo

Ali Arslan

Otomotiv

"LANGUVI, kültürel uzmanlık konusunda gerçekten bir lider. Çevirileri sadece kelime düzeyinde değil, kültürel bağlamı da düşünerek sunuyorlar. İşlerini özenli bir şekilde yapmaları ve dilin gücünü anlamaları sayesinde bundan sonraki süreçte LANGUVI dışında başka bir firmayla çalışmayı düşünmüyoruz dahi."

logo

Selin Çelik

Ekonomi & Finans