Hizmetlerimiz
Makale Çevirisi

Dünya genelindeki okuyucu kitlenizle güçlü bir bağ kurmanıza yardımcı olmak için profesyonel makale tercümesi hizmetleri sunuyoruz. Makalelerinizin önündeki dil bariyerlerini ortadan kaldırarak içeriğinizi farklı kültürlerle buluşturmanıza destek oluyoruz.

Certifications

Neden

Makale Çevirisi?

Description

Küresel Etkileşim

Makalelerinizi başka dillere tercüme ederek, dünya genelinde daha geniş bir okuyucu kitlesine ulaşabilirsiniz.

Description

Kültürel Rezonans

Çevirinin sürecinin de desteğiyle, kültürel bağlamı ön planda tutarak, makalenizin hedef dilde anlamını ve etkisini arttırabilirsiniz.

Description

Uzman Çeviri Ekibi

Alanında uzman çevirmenlerimiz, makalenizin orijinal mesajını kaybetmeden doğru bir şekilde hedef dile çevirir.

Makale

Tercümesi Süreci

 • Belge Yükleme

  Makalenizi doğrudan sistemimize yükleyebilir, kısa sürede uzmanlarımızın da desteğiyle içeriğinizin çeviri sürecini başlatabilirsiniz.

 • Son Okuma ve Kontrol

  Makalenizin hatasız bir biçimde teslim edilmesi için redaktörlerimiz içeriğinizin son okumasını yaparak hataları ayıklar.

 • Profesyonel Çeviri

  Alanında uzman çevirmenlerimiz, makalenizin hedef dildeki nüansını koruyarak tercümesini sağlar.

 • Kalite Kontrol

  Tercümesi yapılan içerik, dilbilgisi, terminoloji ve anlam bütünlüğü açısından hedef dile hakim proje ekibimiz tarafından titizlikle kontrol edilir.

Makale Tercümesi Sürecinde
Kusursuzluk

LANGUVI olarak, makale tercümesi hizmetleriyle iletişim sınırlarını aşmanıza yardımcı oluyoruz. İçeriğinizi küresel bir kitle ile paylaşmak için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz!

%100 Müşteri

Memnuniyetinin

Parçası olun!

"Çeviri ve lokalizasyon konusunda LANGUVI ile çalışmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Her zaman hassas ve akıcı çeviriler sunuyorlar. Kültürel nüansları özenle ele alarak içerikleri yerel hedef kitlelere uyarlıyorlar. Profesyonel ekibiyle mükemmel sonuçlar sunuyorlar."

logo

Defne Öztürk

Lojistik

"Dil engellerini aşmamıza yardımcı olan LANGUVI, içeriklerimizi tüm dillerde profesyonel bir biçimde çevirebiliyor. Sadece çeviri hizmeti sunmuyorlar, aynı zamanda içeriklerin ruhunu ve anlamını da koruyorlar. İşbirlikçi yaklaşımları ve yaratıcı çözümleriyle ilk tercihimiz oldular."

logo

Ali Arslan

Otomotiv

"LANGUVI, kültürel uzmanlık konusunda gerçekten bir lider. Çevirileri sadece kelime düzeyinde değil, kültürel bağlamı da düşünerek sunuyorlar. İşlerini özenli bir şekilde yapmaları ve dilin gücünü anlamaları sayesinde bundan sonraki süreçte LANGUVI dışında başka bir firmayla çalışmayı düşünmüyoruz dahi."

logo

Selin Çelik

Ekonomi & Finans