Hakkımızda

Kültürleri birleştirerek dünyayı yakınlaştırıyoruz.

Certifications
Process

  • Languvi

    LANGUVI, yarım asırdır çeviri ve yazılım sektörlerinde güvenilen isimlerin bir araya gelerek kurduğu, çeviri piyasasına yenilikler getirmiş bir girişimdir. Bir çok ülkede firmalar arası ve bireysel tercüme işlerine geliştirdiği güvenli çözümlerle hızla büyümeye devam eden LANGUVI, kısa sürede yakaladığı başarı ile ülkemizde en hızlı büyüyen girişimler arasında yer almaktadır. LANGUVI, tamamen müşteri odaklı yaklaşımıyla hem hızlı hem de güvenli çözümler üretirken çeviri esnasında oluşabilecek hata payını neredeyse sıfıra indirmeyi başarmıştır. Çeviri sürecindeki hata payını minimumda tutmak için üretilen yazılımlarıyla beraber müşterilerin isteklerini anlık, verimli ve doğru biçimde karşılayarak %100 müşteri memnuniyetini ilke edindiğini göstermiştir.

    LANGUVI, bütüncül, çalışan odaklı ve toplumsal sorumlulukları yerine getiren yönetim anlayışıyla çalışanlarına rahat ve insani bir iş ortamı sunarak gerek ruhsal gerek zihinsel sağlıklarını düşünmektedir. Değişen dünyanın ihtiyaçlarına çok yönlü çözümler üretmeyi kendisine misyon edinmiş bu genç girişim, yalnızca ülkenin değil tüm dünyanın profesyonel çeviri ihtiyacını karşılayan bir kurum haline gelmiştir.

%100 Müşteri

Memnuniyetinin

Parçası olun!

"Çeviri ve lokalizasyon konusunda LANGUVI ile çalışmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Her zaman hassas ve akıcı çeviriler sunuyorlar. Kültürel nüansları özenle ele alarak içerikleri yerel hedef kitlelere uyarlıyorlar. Profesyonel ekibiyle mükemmel sonuçlar sunuyorlar."

logo

Defne Öztürk

Lojistik

"Dil engellerini aşmamıza yardımcı olan LANGUVI, içeriklerimizi tüm dillerde profesyonel bir biçimde çevirebiliyor. Sadece çeviri hizmeti sunmuyorlar, aynı zamanda içeriklerin ruhunu ve anlamını da koruyorlar. İşbirlikçi yaklaşımları ve yaratıcı çözümleriyle ilk tercihimiz oldular."

logo

Ali Arslan

Otomotiv

"LANGUVI, kültürel uzmanlık konusunda gerçekten bir lider. Çevirileri sadece kelime düzeyinde değil, kültürel bağlamı da düşünerek sunuyorlar. İşlerini özenli bir şekilde yapmaları ve dilin gücünü anlamaları sayesinde bundan sonraki süreçte LANGUVI dışında başka bir firmayla çalışmayı düşünmüyoruz dahi."

logo

Selin Çelik

Ekonomi & Finans